• Adres: İsmetiy Mah. Söylemezoğlu Sk. Karayiğit Apt. No:1 Battalgazi / Malatya

Doğalgaz Tesisat

18-07-2024 18:10:00
Gaz Tesisatı Ve Bakım Hizmetleri


            Ticari iş yerleriniz, ofisleriniz ve konutlarınızda doğalgaz tesisat onarım hizmetleri sunmaktayız. Montaj ve malzeme tedarikinde de tüm ihtiyaçlarınız için yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda yeni inşaatların doğalgaz tesisatları ve kazan daireleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.
 
Doğalgaz Tesisat Hizmetleri

            Alanında uzman personelimiz doğalgaz tesisatı döşenecek alanlar için ön inceleme ve projelendirme yapmaktadır. Alanın metrekaresi, odaların birbiri ile olan bağlantıları, koridorlar ve ıslak zemin alanların ayrı ayrı değerlendirilerek en iyi ısı sağlayacak planlamayı yapmaktadır. Odaların büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre doğalgaz tesisat seçiminde ve  radyatör peteklerin nerelere yerleştirilmesine kadar müşterilerimizle birlikte hareket etmekteyiz. Projelendirme işleminden sonra belirlenen çalışma takvimine uygun olarak gerekli montaja başlanır. Borular açıktan ilerletilmez ve hepsi duvarlara gizlenir. Alttan ısıtma sistemini tercih edenler için de zemine doğru bir biçimde yerleştirilir. Kırılan alanlardan arta kalan inşaat artıkları personelimiz tarafından alınarak belirlenen atık alanlarına götürülür.
 
Gaz Dönüşüm Hizmetleri

            Kazanlarınızın, fırınlarınızın ve ocaklarınızın doğalgaz dönüşüm hizmetleri sunmaktayız. En yüksek güvenlik sağlayan dönüşüm malzemelerimiz sertifikalı ürünlerdir. Her biri üretiminin yapıldığı firma tarafından garantili malzemelerdir. Tüm dönüşüm ve doğalgaz tesisat malzemeleri, armatürler, radyatör petekleri ve kış bahçeleri ısıtıcılarında en iyi dönüşüm ve bakım hizmetimiz bulunmaktadır.
 
Şömine ve Ocakların Doğalgaza Dönüşümü

            Birçok evde daha dekoratif olduğu için şömineler bulunmaktadır. Aynı zamanda ısınma ve ocak amaçlı kullanılan eski şömine benzeri alanlar artık kullanılmamaktadır. Bu şekilde evinizde veya ofisinizde bir şömine veya eski ocak alanınızı doğalgaz sistemi döşeyerek dönüştürüyoruz. Bu şekilde bir şömine daha güvenli, dumansız ve görsel güzellik sağlayan bir alan sunmakla birlikte, aynı zamanda şöminenin sıcaklığını hissedebilirsiniz. Bir gaz dönüşümlü şömine oturma odanıza hem sıcaklık, hem de güzel bir ambiyans sunacaktır.
 
Tadilatlarınızda Doğalgaz İşlerinize Yardımcı Oluyoruz

            İster istemez evlerde veya işyerlerinde tadilatlar yapılmaktadır. Bu tadilatlar sırasında sıhhi tesisat, inşaat ve doğalgaz tesisatı ile ilgili işler de çıkmaktadır. Bu tür işlere girişilmeden önce firmamızla iletişime geçerek doğalgaz tesisatınızın zarar görmeden sökülmesi ve tadilat sonrası tekrar montaj yapılması hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Yapılan hizmetlerimizde tüm çalışma standartları profesyonel olarak karşılanmaktadır.