• Adres: İsmetiy Mah. Söylemezoğlu Sk. Karayiğit Apt. No:1 Battalgazi / Malatya

Kazan Dairesi

14-06-2024 19:20:00
Kazan Montajı Ve Bakım Hizmetlerinin Avantajlarından Yararlanın


Kazan Montajı Hizmetlerimiz

            Doğalgaz kazanı montajı ve değişimi ile kazan dairesi alanlarında ferah ve güvenilir bir mekana sahip olmanın konforu sağlanır. Yeni tasarım kazanların kurulumları, değişimleri ve bakım onarım hizmetleri ile kalifiye bir hizmete sahip olursunuz. Hava koşullarının sürekli değişimine uyumlu, istenildiği zaman kolaylıkla ayarlanabilir kazan dairesi ile tasarruflu ve güvenli kullanım sunulmaktadır. Kaliteli bir mühendislik hizmeti sunarak, dayanıklı ve güvenilir kazan montajı yapmaktayız.
 
            Sessiz çalışan ve son derece akıcı, temiz bir sistem olan doğalgaz kazanları, her türlü bina ve iş yeri ısıtma sistemlerinde kullanılmaktadır. Sıcak ve soğuk hava geçişleri ile daha güvenli bir ısıtma çözümü sunulur. Rahatsız edici sıcaklık değişimleri yaşanmadan mevsimin gerekliliklerine uygun sıcaklık düzeyini ayarlayabilirsiniz. Modern ve yeni teknolojiye sahip kazan dairesi kazanları yumuşak bir ısı yayarak, her kat için eşit sıcaklıklar oluşturur. Böylece kullanıcılar daha düşük termostat ayarlarını kullanırlar. Firmamız teknik personelince doğru bir şekilde monte edilen kazanlar ile tüm radyatörler ve zeminler eşit oranda sıcak su dolaşımı ile verimli bir şekilde çalışarak, daha düşük faturalar ödenmesini sağlar.
 
Her Türlü Kazan Onarımı ve Servis Hizmeti

            Doğalgaz kazan dairesi sistemleri sürekli bakım gerektiren sistemlerdir. Periyodik olarak belirli zamanlar bakımlarının yapılması gerekir. Bu şekilde bir bakım ile daha güvenilir ve uzun ömürlü kazanlara sahip olursunuz. Mevsim geçişleri sonrası firmamızdan alacağınız bakım ve onarım hizmeti ile kafanızda soru işareti kalmaz, çünkü biz kazanların her şeyiyle ilgileniriz. Kazanlarda sorunlar başlamadan önce arıza ve bakım gerektiren parçaları tespit ederek değiştiriyoruz. Böylece daha kalıcı performanslar sağlamaktayız. Firmamızı acil durumlarda da günün her saati arayabilirsiniz. Özellikle kış aylarında ortaya çıkan arızaları bekletmeden yerinde hemen gidermekteyiz. Bu tür acil durumlar için randevu vermiyoruz, doğrudan adresinize geliyoruz.
 
            Kazanlar yıllar geçtikçe verimliliklerini kaybederler ve belirli parçalarının değişmeleri gerekir. Zamanında müdahale edilmeyen durumlarda işlevlerini yitirerek çalışmazlar. Bu nedenle düzenli bakım yaptırmak bir gerekliliktir. Yüksek binalar, müstakil evler ve iş yerleri kazanlarına kaliteli ve hızlı servis hizmeti sağlayarak güven veren referanslar kazandık. Kazanların montajı, bakım, onarımı ve parça değişimlerinde kaliteli ve marka ürünler kullan uzman bir personel ağına sahip bulunmaktayız. Kazan arızalarının beklemeyeceğini bildiğimiz için, servis hizmetimizi hızlı ve acil olarak yerine getirmekteyiz.