• Adres: İsmetiy Mah. Söylemezoğlu Sk. Karayiğit Apt. No:1 Battalgazi / Malatya

Gaz Montajı

23-05-2024 18:06:00
Gaz Montajı Ve Onarımlarında Güvenilir Hizmet


            Yeni binalarda ve uzun süre kullanılan doğalgaz sistemlerinde zaman içinde bakım onarım gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Bazı sistemlerde ciddi sorunlara yol açabilecek drenaj sorunları ile karşılaşılmaktadır. Sorunların doğru bir şekilde teşhis edilmesi ve çözüm üretilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda verilecek hizmet bedelinin adil ve sürprizlerle karşılaşılmaması da önemli bir müşteri beklentisi olarak karşımıza çıkmaktadır.
 
Garantili ve Güvenli Malzemeler

            Malatya Gaz Arıza hizmetlerimiz arasında her türlü arızanın yerinde hızlı ve güvenli bir şekilde giderilmesi bulunmaktadır. Önemli parça değişimlerinde gerekli olan malzemeler firmamızda bulunmaktadır. Birçok doğalgaz kombilerinin parça değişimlerinde orijinal anakart, pompa, boru ve vanalar kullanılmaktadır. Personelimiz arızayı doğru olarak tespit eder ve hızlı bir şekilde giderir. Birçok gaz montajı ve onarımından sonra tekrar tekrar servis çağırmanıza gerek kalmaz. Onarımlarımız yine firmamız garantisi altındadır. Olumsuz bir durumda yapılan onarım hizmeti tekrar kontrol edilerek hiçbir ücret talep edilmeden giderilecektir.
 
Tadilatlarda Tesisat Hizmetleri

            Yeni ev satın alan müşterilerimizin birçoğu ev içinde bazı tadilatlar yaparken, doğalgaz tesisatında da bazı değişiklik talepleri bulunmaktadır. Özellikle kombinin yerinin değiştirilmesi, koridorlara ekstra radyatör konulması veya boruların gizlenmesi gibi gaz montaj taleplerinde de hizmet vermekteyiz. Banyo ve tuvaletlere sıcak su tesisatının çekilmesi, yenilenmesi veya arızalarında tatmin edici ve çözüm odaklı çalışmaktayız. Ciddi tesisat işlerinizde sorunun doğru tespit edilmesi için yapılacak değerlendirme sonrası harekete geçerek, problemi verimli ve hızlı bir şekilde çözüyoruz.
 
Gaz Sızıntılarına Anında Müdahale

            En önemli ve tehlikeli arızalardan biri gaz montajı sonrası hatta bulunan sızıntılardır. Genel olarak evinizde veya işyerinde enerji kaynağı olarak doğalgaz kullanıyor iseniz, gaz hattında bir kaçakla karşı karşıya kalma riskine maruz kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hızlı ve kapsamlı bir sızıntı onarımı yapmak ve yenilemek için firmamızla acil iletişime geçiniz. Gaz sızıntısı ertesi güne ertelenecek veya bir ara halledilecek bir sorun değildir. Bu gibi acil durumlara anında müdahale etmek için günün her saati hizmet vermekteyiz.
 
            Konusunda uzman sertifikalı personelimiz gaz montajı ve tesisat sorunları ile ilgili tüm konularda tecrübelidir. Hizmetlerimiz hızlı, güvenilir ve ekonomiktir. Onarımın acil olup olmadığı veya yeni bir tesisat işlemi gerekip gerekmediğini belirlemek için size yardımcı olmaktayız.