• Adres: İsmetiy Mah. Söylemezoğlu Sk. Karayiğit Apt. No:1 Battalgazi / Malatya

Hakkımızda

18-07-2024 17:28:00

Hakkımızda

Hizmet potansiyeli yüksek olan firmamızda tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı gene lolarak katı cisimlerin gider borularına atılması nedeni ile ortaya çıkan bir sorundur. Bu sorunun en iyi şekilde çözüme kavuşturulması ise kaliteli ekipman kullanımı ve alanında uzman ekip müdahalesi gerektirecektir. Son teknolojik cihazlar ile verdiğimiz hizmet neticesinde kısa sürede bu sorunu çözüyor ve yaşam kalitenizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Malatya Tıkanık

Mutfak lavabolarında yaşanılan bu sorun özellikle kimyasal açıcıların ve kızartma yağlarının sebep olduğu bir problem olarak karşımıza çıkıyor. Kızartma yağları lavabolara döküldüğünde yağların gider borusunda ilerlemesi hatta donarak lavabo borularına yapışması zamanla tıkanıklık sorununu ortaya çıkartacaktır. 

Mutfak lavabolarında gözlenen bu problemin çözümlenmesinde ise kimyasal çözücülere genel olarak başvurulur. Fakat kimyasal açıcılar boruların bağlantı yerlerinde aşınma ve yıpranmaya neden olacağından zamanla sızıntılara neden olabilir. Bu nedenle mutfak gideri tıkanıklığı açma konusunda daha doğru çözümler için bizimle iletişime geçin.

Malatya Tıkanıklığı Açma

 Giderlerin açılmasında her zaman aynı yöntemlerin uygulanması doğru olmayabilir. Genel itibari ile gider tıkanıklığı açma konusunda vakumlama yöntemine başvurulması gerçekleştirilir. Bu uygulama daha çok katı cisimlerin giderlere atılması durumunda başvurulan bir yöntemdir. 

Eğer gider borularında katı cisimler bulunmuyor ve giderlerin tıkanması boruların bağlantı yerlerinde oluşan aşınma ve yıpranmadan dolayı çöküntüleri gösteriyor ise bu durumda doğru uygulama tesisat borularının yenilenmesidir. Böylece eski yıllarda kullanılan döşeme borularının fonksiyonel olmamasından kurtulmuş olunur. 

Günümüzde artık boru döşeme hatlarında kullanılan malzemeler olarak pp borular ilgi görmektedir. Bu borular yer altın oksitlenme yapmayan ve fonksiyonel bir özellik gösteren kaliteli tesisat borularıdır. Üstelik belli bir seviyeye kadar da sıcak sudan etkilenmemektedir.