• Adres: İsmetiy Mah. Söylemezoğlu Sk. Karayiğit Apt. No:1 Battalgazi / Malatya

Merkezi Sistem

14-06-2024 18:14:00
Yaşam İyileştirici Hizmet


            Yaşamların kalitesini etkilemekte önemli bir paya sahip olmakta olan gider tıkanıklıkları, sunmakta olduğumuz hizmet aracılığı ile bir çırpıda giderilebilmekte ve güvenli hizmet alımları ile yaşam kolaylaştırıcı hizmet ayrıcalıklarından fayda sağlanabilmektedir. Gider tıkanıklıkları başta olmak üzere geniş bir kapsam dahilinde sunmakta olduğumuz tıkanıklık açma hizmetimiz, alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte tıkanıklık sorunlarınızın giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Son teknolojik ekipmanlarımız ile birlikte, yaşam kolaylaştırıcı hizmetimizden ihtiyaç duyduğunuz her an faydalanabilmeniz mümkündür.

            Hizmetlerimiz Nelerdir?

            Geniş kapsamda sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz arasında; gaz montajı, gaz tadilatı, gaz kaçağı, doğalgaz tesisat gibi hizmetlerimiz başta olmak üzere; mobil döşeme, kat kaloriferi ve merkezi sistem hizmetlerimiz yer almaktadır. Bu bağlamda; profesyonel kalitedeki hizmet önceliğimiz aracılığıyla geniş kapsamdaki hizmet beklentileriniz güvenle karşılanabilmektedir. Bunlarla birlikte; Isı pay ölçer ve kalorimetre hizmetlerimiz de ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek kalite dahilinde sunulmaktadır. Son teknolojik ürünler aracılığı ile sunmakta olduğumuz kapsamlı hizmet, ihtiyaçların tam karşılığını tek bir adresten bulabilme ayrıcalıkları dahilinde karşınıza çıkmaktadır.

            Merkezi Sistem Hizmeti Nasıl Yapılır?

            Uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte son teknolojik ekipmanlar dahilinde gerçekleştirilen merkezi sistem hizmetimiz, kalorifer dairesinde petekler sökülmeden gerçekleştirilmektedir. Kalorifer kazanlarının temizlenmesi adımıyla başlayan hizmetimiz, basınçlı makineler aracılığı ile sistemli bir şekilde bir bütün halinde yapılmaktadır. Robot makine ve yüksek basınçlı makineler yardımıyla yapılmakta olan hizmetimiz, konforlu kullanım beklentilerini de karşılayabilmektedir. Titizlik ve müşteri memnuniyeti temeline dayanmakta olan hizmetimiz, tıkanıklık ve periyodik temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktadır.

            Hizmetimizin Faydaları Nelerdir?

            Daha sağlıklı ve daha güvenli ısınma sağlayabilmek için periyodik aralıklarla tekrarlanması önerilen merkezi sistem hizmetimiz ile yapı ve binalarda harcanan ısılar konusunda ciddi oranda bir ısı tasarrufları elde edilebilmektedir. Ayrıca; hizmetimiz ile birlikte sızıntı ve çatlakların da önüne geçebilmek mümkündür. Geç ısınan ya da ısınmayan kalorifer petekleri sunmakta olduğumuz hizmet aracılığı ile eşit oranda ve eşit derecede ısınma sağlayabilmektedir. Enerji ve ısı tasarrufu sağlamasının yanı sıra, sağlıklı ve güvenli kullanım olanakları da sağlayabilmekte olan hizmetimiz, soğuk kış aylarında daha sıcak ortamların da sağlayıcısı olmaktadır.